Wiosenna promocja!

Pomysł = Projekt

W kilku słowach opisz nam swój pomysł oraz preferencje a my dopasujemy wygląd witryny do twojego gustu. Jesteśmy otwarci na wszelkie nowości i nie unikamy wyzwań. Nie bój się myśleć i działać kreatywnie, każdy znajdzie coś dla siebie!

REKLAMA 24h

System Zarządzania Treścią

Wszystkie strony tworzymy w systemach CMS. Co to oznacza dla użytkownika?

CMS – Jest to oprogramowanie pozwalające na obsługę, aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny w bardzo prosty sposób za pomocą specjalnego interfejsu

W zależności od potrzeb klienta dobieramy odpowiedni system i przeszkalamy w obsłudze wybraną osobę. W naszej ofercie posiadamy wiele możliwości. Możemy przygotować szablon strony z pomysłu klienta jak również przedstawić kilka unikatowych projektów zgodnie z zapotrzebowaniem.

W ofercie posiadamy: strony wizytówki dla małych firm portale dla dużych przedsiębiorstw sklepy internetowe specjalne zamówienia

OSTATNIE PROJEKTY

Należy pamiętać, że nasze strony w momencie przekazania w ręce zleceniodawcy zostają całkowicie spersonalizowane przez klientów i często wyglądają zupełnie inaczej już po kilku dniach. Przekonaj się sam jakie to proste!

Lokalizacja

Kiedy klient chce znaleźć twoje biuro, po pierwsze zagląda do internetu. Nie pozwól aby odszukał najpierw adres konkurencji!

Zasięg

Posiadając stronę internetową, masz nieograniczone możliwości reklamy o zasięgu globalnym. Rozwijaj swoją działalność i pozwól aby jakość reklamowała się sama na całym świecie!
v

Kontakt

Dzięki specjalnemu formularzowi na stronie oraz dedykowanemu adresowi email np. kontakt@twojanazwa.pl kontakt z klientem będzie prostszy niż kiedykolwiek. Czas to pieniądz!

Społeczność

Dzięki połączeniu naszych witryn z platformami społecznościowymi zyskujesz nieograniczone możliwości promowania swojej firmy
p

Znajdziesz nas:

ul. Kościuszki 99, 16-400 Suwałki strony@pixart.suwalki.pl www.pixart.suwalki.pl

Napisz do nas