Lady Business Club oraz Akademia Marki z Klasą, ogólnopolskie i prestiżowe organizacje zapraszają do udziału w wydarzeniu biznesowym w ramach cyklu prestiżowych spotkań i konferencji organizowanych w wybranych miastach Polski.

Zdecyduj co chcesz osiągnąć? Jaki wizerunek chcesz wykreować? Jak pragniesz być postrzegana przez otoczenie? Czego naprawdę pragniesz?
Świadomość tego jest kluczem do wykreowania pożądanego przez Ciebie wizerunku, który będzie jednocześnie wspierał Twoje ambicje i cele życiowe oraz biznesowe.

Mózg to ignorant, czyha tylko na to by wrzucić Cię w jakiś znany mu schemat, do szuflady z napisem grafik, handlowiec, przedsiębiorca, dyrektor, kosmetyczka… To od Ciebie zależy, czy pokazując siebie wyłamiesz się ze schematów.

Możesz chcieć być postrzegana jako Kobieta Sukcesu, więc z nami zastanów się co za tym się kryje. Zaplanuj własny sukces!

„Aby odnieść sukces należy wyglądać tak, jakby już się go odniosło.”
Valentin Polcuch

Werner Niefer – prezes zarządu Mercedes Benz AG kiedyś stwierdził – „Dbałość o wizerunek nie jest lakierowaniem ani polerowaniem zewnętrznego błysku, ale sprawą jakości całej konstrukcji.” Natomiast François Mitterand stwierdził: „Mowa nie zawsze potrzebuje słów.”

Wizerunek to nie tylko to, co pokazujemy na zewnątrz, to jakie marynarki i szpilki nosimy, ale to również to jakim językiem się wyrażamy, jakie wartości wyznajemy, co jest nam bliskie i według jakich zasad postępujemy. W świecie biznesu czasem małe detale świadczą o powodzeniu rozmów, zdobyciu klientów czy zdobyciu zaufania i wiarygodności.

W trakcie spotkania:

– Jak wizerunek wpływa na zdobycie zaufania wśród klientów i partnerów biznesowych;
– Poćwiczysz mowę ciała Kobiety sukcesu i dowiesz się jakich nieświadomych kobiecych gestów unikać w negocjacjach biznesowych;
– Jak zadbać o swój wizerunek w internecie – co pomaga a co niszczy Twoją reputację;
– Jak wykonać perfekcyjny makijaż kobiety biznesu do pracy i na wieczór

Wieczory biznesowe z Lady Business Club to nie tylko dawka praktycznej wiedzy z zakres promocji firmy, budowania marki, e-wizerunku, ale również możliwość poznania ciekawych kobiet biznesu, które szukają nowych inspiracji.
Nasi prelegenci to doświadczeni eksperci w swoich dziedzinach, którzy otwarcie i trafnie przedstawią temat spotkania. To mega dawka energii do działania oraz specjalistyczna wiedza.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy:
– przedsiębiorcze Panie, prowadzące firmę minimum 2 lata (małe, średnie i duże firmy)
– członkinie klubu Lady Business Club oraz sympatycy klubu
– uczestniczki Programu Personal Branding „Bądź widzialną Marką” Akademii Marki z Klasą
– kobiety biznesu zainteresowane budowaniem silnej marki .

Wśród prelegentów spotkania jest także Emilia Bartosiewicz – wspólnik w spółce Business Unlimited, prezes Lady Business Club, ekspert budowania osobistej marki w sieci, twórczyni i redaktor naczelna portalu www.ladybusiness.pl, współtwórczyni Akademii Marki z Klasą.

Zamienia anonimowość w rozpoznawalność. Wspiera przedsiębiorców, szczególnie w obszarze social media, PR, tożsamości internetowej. Wierzy, że budowanie osobistej marki osobistej przynosi niezwykłe efekty, które przekładają się na promowanie firmy i zdobywanie nowych klientów. Szczególną uwagę zwraca na obecność marki kobiety biznesu w sieci.

W 2012 została wybrana do grona 100 Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet, reprezentujących kobiety biznesu w Polsce. W 2013 otrzymała wyróżnienie w konkursie Pozytywista Roku w kategorii „Wizja i przywództwo”, organizowanym przez Fundację Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości Wokulski.

Jej motto życiowe: Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają. Steve Jobs.

fot. White Studio by Anja Choluy

W trakcie spotkania wystąpi także Beata Jeleniewicz, która przedstawi wskazówki jak dobrać bieliznę, aby zadbać o zdrowy kręgosług i piękny wygląd Kobiety Biznesu.
Ekspert doboru bielizny i profilaktyki biustu, właścicielka butików z profesjonalną i luksusową bielizną Biuściasty Zakątek Suwałki i Augustów, brafiterka, twórczyni autorskich wieczorów „Spotkania z kobiecością” w Suwałkach.

Wśród prelegentów spotkania MAGDALENA KOŹMALA – Właściciel marki Inspire Your Life Magdalena Koźmala, Master Coach, Team Coach, Business Trainer, Body Language and Emotional Competences Specialist w KS Group, Właściciel Restauracji Dobre Miejsce 65 w Poznaniu, Współwłaściciel Firmy Handlowej POSMmarket, Prezes Fundacji Zdrowia i Rozwoju Człowieka.

Ekspert w zakresie mowy ciała i inteligencji emocjonalnej, pasjonuje się mimiką i komunikacją niewerbalną. Specjalizuje się w szkoleniach miękkich i coachingu.

Współtwórczyni akcji „Odchudzamy Polskę” – ogólnopolskiej inicjatywy łączącej trening mentalny ze świadomością dobrego odżywiania i treningiem fizycznym.

Zdobywczyni tytułu „Laur Eksperta 2015” za szkolenia „Mowa ciała i wykrywanie kłamstwa w biznesie.”

We wrześniu 2015 została wpisana na listę wykładowców Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury.

Zawodowo łączy restaurację z firmą szkoleniową i firmą handlową, wykorzystując wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i sprzedażą zdobytą w Nestle Polska S.A. oraz ciągły rozwój i chęć nauki.

Motta życiowe: „Cokolwiek umysł ludzki sobie wyobrazi, człowiek może to osiągnąć”; „Traktuj innych tak, jakbyś chciał, aby Ciebie traktowano.”